Τον νέο Διοικητή της 95 ΑΔΤΕ Υποστράτηγο Εμμανουήλ Χατζή υποδέχτηκε σήμερα ο Δήμαρχος Καρπάθου κ. Μιχάλης Φελλουζής στο Δημαρχείο.
Για την ανάληψη των καθηκόντων του ο κ. Δήμαρχος ευχήθηκε στον Υποστράτηγο υγεία και δύναμη προκειμένου να ανταποκριθεί στις υψηλές προσδοκίες που γεννά και επιφέρει η πρόσφατη τοποθέτηση του στην Διοίκηση της 95 ΑΔΤΕ .
![](https://www.karpathiaki.gr/wp-content/uploads/2024/04/B96C36AA-FF6C-4EF6-89EB-F9B81E2D7330_1_201_a-300x209.jpeg)
Οι Αντιδήμαρχοι του Δήμου Καρπάθου, Θ. Μανωλάκης, Στ. Γαρεφαλάκης, Αν. Μηλιός και Ν. Πρωτόπαπας ευχήθηκαν τα καλλίτερα στον Διοικητή της 95 ΑΔΤΕ Υποστράτηγο Εμμανουήλ Χατζή
Στο πλαίσιο της εθιμοτυπικής επίσκεψης του ο Υποστράτηγος Εμμανουήλ Χατζής συνοδευόμενος από τον Διοικητή της ΔΑΝ Καρπάθου Συνταγματάρχη Πεζικού Γεώργιο Κοκοσάλη, συναντήθηκε και με άλλους αιρετούς του Δήμου, οι οποίοι του ευχήθηκαν με τη σειρά τους.